Громадські слухання щодо Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Рені 0 294

25 липня 2017 року в м. Рені відбудуться громадські слухання щодо Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату, що мають на меті привернути увагу громади міста до вирішення проблем в енергетичній сфері та зменшення викидів СО2.

ПДСЕР – це стратегічний документ для забезпечення сталого розвитку міст різних країн світу, що передбачений Європейською ініціативою «Угода мерів» (до якої місто Рені приєдналося 23 грудня 2016 року). Документ розробляють та впроваджують для вирішення сучасних глобальних екологічних та енергетичних проблем (парниковий ефект і пов’язані з ним негативні зміни клімату, вичерпність викопних енергоресурсів тощо). Учасники «Угоди мерів» добровільно зобов’язуються підвищувати енергоефективність та нарощувати використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії на своїх територіях, а отже – скорочувати споживання традиційних видів палива та зменшувати викиди вуглекислого газу (СО2) у навколишнє середовище щонайменше на 20%.

Запрошуються представники ЗМІ, громадськості. Захід відбудеться 25.07.2017 р. за адресою вул. Соборна 103, каб. № 11, початок об 11 год.

З проектом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Ренійської міської ради за посиланням http://renimvk.od.ua/proekty-resheniy-gorsoveta/1220-perelk-proektv-rshen-renyskoyi-mskoyi-radi-somogo-sklikannya.html

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Наталя Висіканець
тел.: +38 093 765 69 31

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора