Літня школа “EcoSchool – 2017: Sustainable development” 0 271

Літня школа

З 27 червня по 1 липня на базі Одеського державного екологічного університету проходитиме літня школа “EcoSchool-2017: Sustainable development”.

Захід, який організовує Одеський державний екологічний університет (ОДЕКУ) у партнерстві з Міжнародною Асоціацією “Євростратегія”, буде проведено за підтримки та участі глобальної міжнародної ініціативи дитячого фонду ООН ЮНИСЕФ – U-Report.

Концепція сталого розвитку Комісії ООН передбачає задоволення сучасних потреб людства з урахуванням інтересів майбутніх поколінь. Сьогодні людство споживає у рази більше, ніж насправді потребує.

“EcoSchool 2017 – Sustainable development” має на меті:

  • надати необхідні унікальні екологічні знання учням, які дозволять їм втілювати екологічні ініціативи, розробляти екологічні проекти та наукові роботи;
  • всебічно розвивати екологічних активістів, починаючи від екологізації мислення та закінчуючи розвитком особистості, а саме: основні аспекти здорового та екологічного харчування, правильного підходу до спортивної та оздоровчої діяльності тощо.
  • виховувати впевнених у собі та ґрунтовно підготовлених екологічних активістів, здатних правильно сприймати, аналізувати та реалізовувати екологічну інформацію;
  • формувати екологічну свідомісь та популяризувати Концепцію сталого розвитку серед учнівської молоді.

Для участі в екошколі відберуть 35 активних учнів 8-10 класів, які зацікавлені у створенні бачення сталого розвитку України та готові навчатися бути екологічно свідомими. Навчання проводитиметься у формі цікавих лекцій, майстер-класів та тренінгів, інтерактивних занятть та творчих робіт із розрахунку власного еко-сліду.

У 2017 року окремим компонентом екошколи стане спортивний напрямок. Діти навчатимуться, як буди здоровими, активними та отримають відповіді на важливі запитання:

  • Як бачить світ здорова людина? Про що вона думає?
  • Що ми їмо і як це впливає на наше самопочуття та настрій?
  • Чому ми любимо спорт?
  • Як правильно тренуватись і правильно відпочивати?
  • Як отримати корисні спортивні звички за 6 днів і чому вони змінять нас назавжди?

Екошкола завершиться екскурсією до Білгород-Дністровської фортеці. На переконання організаторів, розроблена програма дозволить дітям навчитися розуміти природу та правильно взаємодіяти з нею, ґрунтовно оцінити наслідки нераціонального використання природних ресурсів, їх обмеженість та вичерпність.

Протягом чотирьох днів у “EcoSchool 2017 – Sustainable development” працюватиме 20 лекторів та спікерів, відбуватимуться спортивні тренування і змагання з подарунками та призами.  

Для участі в екошколі необхідно зареєструватися до 21.06.2017 за посиланням: АНКЕТА

У разі виникнення запитань звертайтеся до Ангеліни Докус за тел.+38(099) 653-28-53, +38(068) 692-12-26, або е-mail:ecoschool.od@gmail.com

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора