Реалії готовності багатоповерхівок Дніпропетровська до опалювального періоду в контексті законодавчих змін у сфері ЖКГ 0 193

У п’ятницю, 31 липня, о 10.30 в Дніпропетровську відбудеться прес-конференція на тему «Реалії готовності багатоповерхівок Дніпропетровська до опалювального періоду в контексті законодавчих змін у сфері ЖКГ».

На пресс-заході представники Громадянської мережі ОПОРА дадуть експертну оцінку перспективам реалізації Закону України 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який вступив у дію з 1 липня 2015 року, у Дніпропетровську. Окрему увагу буде зосереджено на питанні впровадження системи ефективного власництва у багатоповерхівках міста в контексті підготовки до опалювального сезону.

Окрім того, експерти зупиняться на особливостях реалізації урядової та місцевих програм з енергоефективності в Дніпропетровську.

Учасники заходу:

  • Вадим Головченко, місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА
  • Юлія Лисенко, громадський консультант ОПОРИ у м. Дніпропетровськ

Захід організовано Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Програми USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Дата проведення: 31 липня 2015 р.

Місце проведення: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека (2-й поверх, проекторний зал), вул. Юрія Савченка, 10

Початок: 10:30.

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
тел: +38 067 850 65 92

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора