У Кривому Розі обговорять можливості реалізації енергоефективних заходів в ОСББ 0 284

У неділю, 25 червня, у приміщенні Консультаційного Центру з питань законодавства для громадських та благодійних організацій у Кривому Розі для голів правління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків відбудеться інформаційна зустріч на тему «Як реалізувати енергоефективні заходи в ОСББ, незважаючи на затримку погашення субсидій».

Учасники зустрічі, серед яких голова Ради Асоціації ОСББ «Місто Новацій» Денис Скворцов, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та активісти Громадянської мережі ОПОРА, обговорять проблему нестачі фінансування рахунків ОСББ внаслідок затримки компенсації субсидії з боку держави. Напрацюють шляхи і способи забезпечення роботи ОСББ у напрямку підвищення енергоефективності.

Дата проведення: 25 червня 2017 р.
Місце проведення: м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36/1.
Початок: 12:30. 

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
тел.: +38 067 850 65 92

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора