Що необхідно знати, замовляючи енергоаудит 0 442

Як правило, створенню ефективної програми енергоефективної модернізації будівлі передує її енергоаудит, який, без перебільшення, є наріжним каменем такої програми. Водночас енергоаудит можна проводити і в будь- який інший час, доки триває програма, для того, щоб перевірити отримані результати або знайти нові можливості для подальшого вдосконалення використання енергії в будівлі. 

Енергоаудит:

  • дозволяє з’ясувати, де і як у будівлі використовують енергію, та де можуть бути її непродуктивні втрати;
  • визначає поточний рівень споживання енергії, відносно якого згодом оцінюють досягнутий прогрес. Різниця між ним та запланованим рівнем енергетичного функціонування будівлі або найкращим на даний момент технологічним рішенням становить потенціал енергоощадності;
  • рекомендує способи покращення енергоефективності і зменшення відповідних витрат;
  • дає попередню оцінку видатків і заощаджень для різних варіантів енергоефективних заходів, а також періоду їхньої оплатності.

Порадник «Що необхідно знати, замовляючи енергоаудит», розроблений програмою USAID, адресовано органам місцевого самоврядування, а саме: підрозділам виконавчої влади, відповідальним за об’єкти житлового, комунального та соціально-культурного призначення, та керівникам бюджетних установ і організацій, де планують провести енергоаудит.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора