Середа, 19 Червня 2019
UKR
Головна » Тематичні публікації

Тематичні публікації

Житлово-комунальна політика Зміни в житлово-комунальних послугах, що чекають на нас в найближчому майбутньому Зміни в житлово-комунальних послугах, що чекають на нас в найближчому майбутньому
27 березня 2018
1271
0
Зміни, впроваджені законами "Про житлово-комунальні послуги" та "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", прийнятими Верховною Радою минулого року, скоро стосуватимуться практично всіх українців.
детальніше
Тарифи та якість послуг Що робити, якщо з гарячого крана тече холодна вода? Що робити, якщо з гарячого крана тече холодна вода?
15 березня 2018
618
0
Мешканці різних областей України часто жаліються у соціальних мережах, що у їхніх кранах спочатку довго тече холодна вода замість гарячої.
детальніше
Енергозбереження Енергоефективний будинок: розкіш і необхідність Енергоефективний будинок: розкіш і необхідність
01 березня 2018
265
0
Київ – Переважна більшість українських багатоповерхівок споживають у рази більше тепла та енергоресурсів, ніж аналогічне житло в Європейському союзі, стверджують експерти з питань енергоефективності. Ті мешканці, які утворили в своїх будинках об’єднання співвласників, дедалі частіше замовляють енергетичний аудит свого житла, щоб зрозуміти, з чого почати модернізацію та утеплення. Енергоаудитори ж застерігають від спроб непрофесійного утеплення, яке може мати згубні наслідки. За підрахунками експертів, масштаби інвестицій, яких потребує українське житло, є непідйомними для самих українців, тож найкраще залучати і бюджетну допомогу, і кошти інвесторів, і власні заощадження.
детальніше
Енергетична незалежність Зоряні війни: як шахти Януковича посварили Кононенка та міністра Зоряні війни: як шахти Януковича посварили Кононенка та міністра
14 березня 2018
258
0
Боротьба за шахти Олександра Януковича набирає обертів. На активи претендують люди енергетичного міністра Ігоря Насалика та команда наближеного до президента нардепа Ігоря Кононенка.
детальніше
Поводження з відходами Україна входить в п’ятірку топ-країн за кількістю смертей від забруднення повітря Україна входить в п’ятірку топ-країн за кількістю смертей від забруднення повітря
02 березня 2018
188
0
Які екологічні ризики сучасної України впливають на якість й тривалість нашого життя та які законопроекти готує Міністерство екології для зміни існуючої ситуації? 
детальніше
Антикорупція у сфері ЖКГ Як відбувається ліквідація державних шахт в Україні? Як відбувається ліквідація державних шахт в Україні?
24 лютого 2017
2233
0
Аналітики житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА проаналізували процедуру на потенційні корупційні загрози
детальніше
Підписатись на новини
Куди здавати?