П'ятниця, 23 Лютого 2018
UKR
Головна » Тематичні публікації

Тематичні публікації

Житлово-комунальна політика Як створити і розпочати роботу ОСББ, оминувши усі підводні камені Як створити і розпочати роботу ОСББ, оминувши усі "підводні камені"
15 лютого 2018
26
0
Наразі в Україні - вже понад 28 000 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків - тобто ОСББ. Деякі з них створюють без особливих проблем, оскільки практично нікому не "переходять дорогу". Але буває так, що - приміром - ЖЕК забудовника не має жодного наміру терпіти ОСББ у "своєму" будинку.
детальніше
Тарифи та якість послуг Платіжка за тепло: яка вона сьогодні і на що чекати завтра? Платіжка за тепло: яка вона сьогодні і на що чекати завтра?
17 лютого 2018
17
0
Співвласники кожного багатоквартирного будинку повинні організуватися і обрати найкращу для себе модель забезпечення теплом.
детальніше
Енергозбереження Як не розвалити власний будинок: найважливіші правила термомодернізації Як не розвалити власний будинок: найважливіші правила термомодернізації
17 лютого 2018
24
0
В Україні зараз активно відбувається термомодернізація багатоквартирних будинків. Енергоефективні заходи, від найпростіших – заміни вікон чи дверей у під’їздах – і аж до найскладніших – удосконалення системи опалення або утеплення фасадів, дуже часто співфінансує держава та місцева влада.
детальніше
Енергетична незалежність Хто дотягує ціну на вугілля від державних шахт до рівня Роттердам+ і на що це впливає? Хто дотягує ціну на вугілля від державних шахт до рівня "Роттердам+" і на що це впливає?
15 лютого 2018
21
0
З січня 2018 р. Нацрегулятор знову підвищив тарифи на електроенергію для бізнесу ще на 8–11%. З квітня відбудеться нове зростання на рівні 7–15%. Прямий наслідок цього для будь-якої української сім’ї — зростання ціни на кожен товар і послугу.
детальніше
Антикорупція у сфері ЖКГ Як відбувається ліквідація державних шахт в Україні? Як відбувається ліквідація державних шахт в Україні?
24 лютого 2017
2010
0
Аналітики житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА проаналізували процедуру на потенційні корупційні загрози
детальніше
Підписатись на новини
Куди здавати?