Енергетичні реформи: підсумки грудня 2016 року 0 200

Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” ставить за мету посилення ролі громадянського суспільства в адвокації реформ в енергетиці та пов’язаних секторах.

Ключовими цілями проекту є:

  • моніторинг втілення Угоди про Асоціацію в частині енергетики, включаючи відповідні зобов’язання щодо довкілля та питань, пов’язаних з торгівлею;
  • посилення спроможності громадських експертів та місцевих діячів відслідковувати фактичну реалізацію реформ;
  • сприяння громадському діалогу для належної імплементації Європейських реформ енергетики та довкілля;
  • інформування заінтересованих сторін та українського суспільства про значення та потенційні вигоди Європейських реформ в енергетиці та довкіллі для того, щоб дати їм можливість тримати уряд підзвітним за проведення реформ.

Пропонуємо вашій увазі Моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС у сферах енергетики та довкілля, створений за допомоги Європейського Союзу. За зміст цієї публікації несуть відповідальність Громадська організація «ДІКСІ ГРУП», а також Громадянська мережа ОПОРА, Всеукраїнська громадська організація «Енергетична Асоціація України», Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», асоціація «Європейсько-Українське агентство». 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора