Реалізація інвестиційної програми КП «Міськтепловодоенергія» міста Кам’янець-Подільський 0 207

Реалізація інвестиційної програми КП «Міськтепловодоенергія» міста Кам’янець-Подільський

Аналітики житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА розглянули кожен пункт інвестиційної програми КП «Міськтепловодоенергія» міста Кам’янець-Подільський (детальніше про аналіз читайте тут).

В інвестиційній програмі КП «Міськтепловодоенергія» заплановано заходів на загальну суму 10564,9 тис. грн. Виконання заходів ІП має привести до економії 1507,8 тис. грн та 311,08 т умовного палива. Підприємство запланувало модернізувати 21 ІТП та встановити 21 вузол обліку теплової енергії.

Виробництво теплової енергії

Заплановано

Виконано

1) Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, у тому числі:

Технічне переоснащення котельні із заміною мережного насосу по вул. Жукова, 2 в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

100%

Всього заплановано фінансування заходів ІП по виробництву теплової енергії 266,70 тис. грн, виконання заходів має привести до економії грошових коштів у сумі 138,03 тис. грн,
економія фонду оплати праці – 0 тис. грн,
економія умовного палива – 32,34 т.

100%

Транспортування теплової енергії

Заплановано

Виконано

1) Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:

Реконструкція мережі теплопостачання за адресою вул. Князів Коріатовичів, 56 – ЦТП Матросова в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Реконструкція мережі теплопостачання від ТК-10/1 до ТК-10/5 по пр. Грушевського в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Реконструкція мережі теплопостачання від ТК-43/4 до ТК-43/5 по вул. Драгоманова в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Реконструкція мережі теплопостачання по вул. Драгоманова (від проспекту Грушевського ТК-43 до ТК-43/4) в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Реконструкція мережі теплопостачання по вул. Драй Хмари від Огієнка до Л. Українки, ТК-25/6 до ТК-25/10, в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Реконструкція мережі теплопостачання від насосної по вул. Кн. Коріатовичів, 9а до пр. Грушевського в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Модернізація теплопостачання житлових будинків з впровадженням автоматичного контролю температурного режиму системи опалення і встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) для гарячого водопостачання м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

2) Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:

Технічне переоснащення системи централізованого опалення з встановленням будинкових засобів обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних за адресою м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

1) 88,89%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) Встановлено 100% засобів обліку теплової енергії

 

Всього заплановано фінансування заходів ІП по транспортуванню теплової енергії 10298,20 тис. грн, виконання заходів має привести до економії грошових коштів у сумі 1369,83 тис. грн,
економія фонду оплати праці – 0 тис. грн,
економія умовного палива – 279,49 т.

93,75%,

Загалом інвестиційна програма виконана на 93,88%.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора