Приведення статуту ОСББ у відповідність до Податкового кодексу України 0 705

Громадянська мережа ОПОРА пропонує вам зразки документів для приведення статуту ОСББ у відповідність до Податкового кодексу України

Рішення Загальних зборів

У файлі наведено приклад оформлення рішення Загальних зборів щодо приведення статуту ОСББ у відповідність до Податкового кодексу України.

Зверніть увагу, що додатково на Загальних зборах треба прийняти рішення про уповноваження особи підписати затверджений Загальними зборами статут та рішення Загальних зборів. У випадку, якщо Загальні збори не уповноважили конкретну особу, затверджений статут та рішення Загальних зборів мають підписати Головуючий та Секретар зборів. Справжність підпису уповноваженої особи або підписів головуючого та секретаря нотаріально посвідчується.

Крім того, у випадку, якщо ви приводити свій статут тільки у відповідність до Податкового кодексу України, про це треба чітко зазначити у рішенні Загальних зборів. У такому випадку вам не доведеться сплачувати адміністративний збір за проведення державної реєстрації нової редакції статуту.

Якщо у статут вносяться також інші зміни, окрім тих, які вимагаються Податковим кодексом України, вам необхідно сплатити адміністративний збір в розмірі 0,3 мінімальної заробітної плати.

Заява за формою № 3

Ця заява подається державному реєстратору для проведення реєстрації нової редакції Статуту. У заяві зазначається лише пункт 18 – зміни до установчих документів, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Заяву підписує Голова Правління ОСББ або особа, уповноважена на підставі довіреності. Якщо ви хочете подати пакет документів на реєстрацію не особисто, а поштою – вам необхідно також посвідчити підпис на заяві.

Статут ОСББ з правками

Цей статут є прикладом, у якому враховано всі вимоги Податкового кодексу України. Ви можете взяти його за основу та, в межах чинного законодавства, доопрацювати у відповідності до ідей співвласників вашого будинку.

Заява за формою № 1-рн – для отримання неприбутковості.

Ця заява подається до Державної податкової інспекції району, в якому знаходиться ваш будинок, після проведення державної реєстрації нової редакції статуту. Заяву підписує Голова Правління ОСББ або уповноважена, на підставі довіреності, особа. Подається особисто або рекомендованим листом з повідомленням та описом вкладення.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора