Чи цікавила житлово-комунальна політика Раду VII скликання? 0 201

За час своєї роботи, яка тривала майже 2 роки, Верховна рада України VII скликання встигла напрацювати та подати до головного профільного комітету “Будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства та регіональної політики” 187 законодавчих документів. 

За цей весь час народні депутати не прийнняли жодного законопроекту, що стосувався б головного профільного комітету.

На опрацюванні в комітеті на разі є 42 законопроекти, очікують розгляду – 63, всього 4 законопроекти та 12 постанов підписано, відхилено – 18, а от заслухано та знято з розгляду всього 2. І тільки з цього можна зробити про ефективність Верховної Ради минулого скликання.

Найбільше депутатів цікавила тематика житла та умов проживання своїх виборців. Загалом депутати напрацювали 58 законодавчих документів, що стосуються цієї теми. Багато переживали народні обранці і про тарифи, а в основному займалися передвиборчим популізмом та нанесенням завідомо прогнозованої шкоди вимагаючи зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги. Напрацювали загалом 46 таких законодавчих документів. 

Менше хвилювало народних обранців містобудування – 27 законодавчих документів. 

Будівництво та невідємна від нього земельна тематика –  35 документів.

В кінці скликання народні депутати та уряд почали турбуватися і регіональною політикою – 13 законодавчих документів.

А от про таку популярну та вистраждану енегроефективність, що про неї тільки лінивий народний депутат не кричав, потурбувалися всього на 5 законодавчих документів.

Набільше житлово-комунальна політика цікавила фракцію ВО “Батьківщина”. Загалом народні депутати, що входять до цієї фракції подали 25 документів.  Позафракційні депутати подали до комітету 22 законодавчі документи, Партія регіонів – 14. Комуністична партія України в особі Спірідона Кілінкарова, що був головою комітету і така діяльність входила у коло його обовязків, подав 61 законодавчий документ, сама ж партія – 3 законодавчі документи. Уряд за премєрства Миколи Азарова напрацював на 14 законодавчих документа, а за премєрства Арсенія Яценюка – 6.

Найменше законодавчих документів було подано фракцією “За мир та стабільність”.

Наскільки нове скликання з новими народними обранцями будуть працювати у сфері нашого повсякденного комфорту та життя, а не розпливатися у популістичних гаслах покаже час

Але сподіваймося, що ефективність зросте в рази, адже теперішня ситуація в енергетиці більше не потерпить такого нехлюйського ставлення!

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора