Як мешканцю долучитися до зняття показників з теплового лічильника (покрокова інструкція) 0 225

Мешканці столичних будинків, де встановлені будинкові прилади обліку теплової енергії, зможуть брати участь у процесі зняття показників, повідомляють на офіційному інтернет-порталі КМДА . Таку ініціативу запроваджує міська влада з метою отримання киянами достовірних даних щодо обсягів спожитого тепла в будинку.

Що необхідно зробити мешканцю для участі у цій ініціативі?

Перший крок: ознайомитися з переліком будинків, в яких встановлено прилади обліку тепла, розташованому на сайті КМДА у рубриці «Енергозбереження у Києві»: http://kievcity.gov.ua/content/energozberezhennya-u-kyievi.html

Другий крок: у разі наявності будинку у переліку, споживач телефонує у міську службу 15-57 та залишає свої контакті дані (адреса проживання та контактний телефон).

Третій крок: у період з 10 до 20 числа місяця представник ПАТ «Київенерго» зателефонує мешканцю та повідомить про конкретну дату та час його прибуття до їх будинку.

Четвертий крок: у період з 20 до 25 числа місяця мешканець та представник ПАТ «Київенерго» спільно фіксують попередні та поточні показання приладу обліку теплової енергії.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора