Четвер, 16 Серпня 2018
UKR
Головна » Новини

Новини

Житлово-комунальна політика Уряд прийняв чергову постанову на виконання Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» Уряд прийняв чергову постанову на виконання Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»
14 червня 2018
473
0
Донедавна встановлення лічильників тепла та води були закладені у структурі тарифу та затверджені інвестиційними програмами підприємств. Незалежно від того, мали співвласники такі лічильники, чи ні, вони все одно сплачували відповідні рахунки у складі тарифу.
детальніше
Тарифи та якість послуг Мінрегіон оприлюднив для обговорення проект Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку Мінрегіон оприлюднив для обговорення проект Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку
28 лютого 2018
519
0
У Мінрегіоні розпочато громадське обговорення проекту наказу «Про затвердження Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку».
детальніше
Енергозбереження Уряд США у рамках Проекту USAID зробив значний внесок у розвиток сфери енергоефективності та «чистої» енергетики в Україні Уряд США у рамках Проекту USAID зробив значний внесок у розвиток сфери енергоефективності та «чистої» енергетики в Україні
16 березня 2018
184
0
На підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив здобутки 4-річної плідної співпраці США та України у питаннях енергоефективності.
детальніше
Енергетична незалежність Міненерго хоче погасити борги ОРДЛО за електроенергію грошима держбюджету Міненерго хоче погасити борги ОРДЛО за електроенергію грошима держбюджету
16 березня 2018
153
0
Міністерство енергетики та вугільної промисловості пропонує погасити заборгованість за електроенергію споживачів перед підприємствами, що здійснюють постачання на території ОРДЛО, за рахунок коштів державного бюджету.
детальніше
Антикорупція у ЖКГ У Києві розповіли, як українці можуть боротися з корупцією У Києві розповіли, як українці можуть боротися з корупцією
21 грудня 2017
220
0
20 грудня у приміщенні Українського кризового медіа-центру експерти антикорупційних проектів презентували інструменти контролю за використанням бюджетних коштів та розповіли про власний досвід боротьби з корупцією.
детальніше
Поводження з відходами Експерти розглянули перспективи використання відходів в енергетичній сфері Експерти розглянули перспективи використання відходів в енергетичній сфері
16 лютого 2018
151
0
15 лютого Держенергоефективності спільно з Українським союзом промисловців і підприємців організували засідання круглого столу щодо використання твердих побутових відходів для виробництва теплової та електричної енергії.
детальніше
Сусіди Встановлення індивідуальних лічильників тепло- та водопостачання. Кому це потрібно та хто за це заплатить? Встановлення індивідуальних лічильників тепло- та водопостачання. Кому це потрібно та хто за це заплатить?
21 липня 2017
2902
0
Нещодавно Верховна Рада прийняла довгоочікуваний закон "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Його положення, зокрема, передбачають оснащення індивідуальними лічильниками окремих приміщень у будівлях.
детальніше
Підписатись на новини
Куди здавати?