Активісти лежали за можливість ходити 0 216

Сьогодні вранці в Києві на Поштовій площі відбулась акція «Вільний рух для всіх», під час якої активісти створили живий банер «ВІЛЬНІ». Саме так кияни вимагали можливості вільно пересуватись пішки, їздити на велосипедах, звільнити смуги для громадського транспорту. Ініціатива приурочена міжнародній акції Break Free, що проходить з 12 по 31 березня у понад 35 країнах світу.

«Вільний рух для всіх» – чергова акція із серії заходів #Звільнисмугу, що спрямовані на покращення інфраструктури громадського транспорту та скорочення викидів парникових газів від приватних авто, внаслідок яких мешканці столиці страждають від смогу.

Повноцінне функціонування смуг громадського транспорту – один із найдешевших та найефективніших заходів для врегулювання транспортних проблем. Смуги громадського транспорту вивільнять автобуси та тролейбуси із заторів завдяки відсутності конкуренції з іншими автомобілями. Крім того, це дозволяє покращити якість повітря.

«Створення якісної інфраструктури для громадського транспорту дасть змогу скоротити кількість приватних авто на дорогах, а отже – зменшити викиди від них», – зазначає учасник акції, аналітик житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Дмитро Кузнєцов.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора