Дмитро Кузнєцов: «Економічний розвиток держави, який підкріплюється збереженням довкілля, дає змогу жити не тільки якісно, а й довше» 0 187

22 квітня 2016 року в Нью-Йорку Україна стане підписантом нової глобальної кліматичної угоди, яка вступить в силу після завершення дії Кіотського протоколу. Власний очікуваний національно-визначений внесок до нової глобальної кліматичної угоди Україна подала до секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату в кінці 2015 року.

Сам термін низьковуглецевий розвиток був вперше запропонований у ході переговорів щодо Рамкової конвенції ООН про зміну клімату у квітні 2008 року. Основна ідея цієї стратегії – сталий розвиток країни паралельно зі скороченням викидів парникових газів, зокрема двоокису вуглецю (СО2). Це досягається шляхом впровадження енергоефективних заходів та заміни використання в викопного палива на відновлювальні джерела енергії.

Захист екології, зокрема відмова від викопного палива, веде за собою скорочення викидів парникових газів, відновлення лісів та очищення водних ресурсів, та є невід’ємною частиною політики розвинутих країн. Саме ця політика розглядається на основі «Трьох «Е» Екологія, Енергетика та Економіка.

За словами аналітика житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Дмитра Кузнєцова, така політика на меті паралельно запобігати екологічним проблемам та спонукати економічний розвиток країни. «Саме керуючись цим принципом європейські країни формують рівень життя для своїх громадян. Адже економічний розвиток держави, який підкріплюється збереженням довкілля, дає змогу жити не тільки якісно (що позначається на рівні життя), а й довше, оскільки зменшується кількість захворювань, які виникають внаслідок екологічних проблем», – стверджує Дмитро Кузнєцов.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора