На Херсонщині планують збудувати геліоелектростанцію, яка працюватиме цілодобово 0 23

В Іванівському районі Херсонської області мають намір побудувати геліоелектростанцію, яка збиратиме сонячну теплову енергію.

Станцію, яка працюватиме 24 години на добу, планує звести компанія “Рендж Татарбунари”, передає EcoTown з посиланням на Uapress.info

Як зазначає голова Іванівської РДА Сергій Довбня, геліоелектростанція будуватиметься з 2017 по 2020 рр.

ТОВ “Рендж Татарбунари” – дочірня структура компанії Рендж Девелопмент, яка сьогодні працює на ринку ВДЕ в Україні, Вірменії та Казахстані, готова інвестувати у проект 10-12 млн євро.

Сьогодні портфель діючих електростанцій Рендж Девелопменту має загальну потужність приблизно 46 МВт на додаток до девелоперського портфелю сумарною потужністю понад 200 МВт сонячних і вітряних електростанцій. Компанія не тільки інвестує власні кошти, але й співпрацює з міжнародними фінансовими установами, зокрема з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а також з Фондом Чистих Технологій.

Рендж Девелопмент має п’ять “дочок” у Вінницькій області: ТОВ “Грін Агро Сервіс”, “Праймвуд”, «Рендж Бершадь», “Рендж Томашпіль”, “Рендж Тросятянець” і чотири в Одеській області: ТОВ “Рендж Ізмаїл”, “Рендж Татарбунари”, “Рендж Сарата” і “Рендж Арциз”.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора