На Херсонщині планують збудувати геліоелектростанцію, яка працюватиме цілодобово

Автор: | 20.03.2017

В Іванівському районі Херсонської області мають намір побудувати геліоелектростанцію, яка збиратиме сонячну теплову енергію.

Станцію, яка працюватиме 24 години на добу, планує звести компанія «Рендж Татарбунари», передає EcoTown з посиланням на Uapress.info

Як зазначає голова Іванівської РДА Сергій Довбня, геліоелектростанція будуватиметься з 2017 по 2020 рр.

ТОВ «Рендж Татарбунари» — дочірня структура компанії Рендж Девелопмент, яка сьогодні працює на ринку ВДЕ в Україні, Вірменії та Казахстані, готова інвестувати у проект 10-12 млн євро.

Сьогодні портфель діючих електростанцій Рендж Девелопменту має загальну потужність приблизно 46 МВт на додаток до девелоперського портфелю сумарною потужністю понад 200 МВт сонячних і вітряних електростанцій. Компанія не тільки інвестує власні кошти, але й співпрацює з міжнародними фінансовими установами, зокрема з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а також з Фондом Чистих Технологій.

Рендж Девелопмент має п’ять «дочок» у Вінницькій області: ТОВ «Грін Агро Сервіс», «Праймвуд», «Рендж Бершадь», «Рендж Томашпіль», «Рендж Тросятянець» і чотири в Одеській області: ТОВ «Рендж Ізмаїл», «Рендж Татарбунари», «Рендж Сарата» і «Рендж Арциз».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *