НКРЕКП розпочала оприлюднювати статистичну інформацію щодо об’єктів альтернативної електроенергетики, яким встановлено «зелений» тариф 0 202

На виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 902-р, та у зв’язку з численними зверненнями юридичних та фізичних осіб, органів державної влади та інших суб’єктівНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє про початок оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП статистичної інформації щодо об’єктів альтернативної електроенергетики, яким встановлено «зелений» тариф. 

Статистична інформація буде розміщена на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет (www.nerc.gov.ua) в розділі ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ → ЕНЕРГЕТИЧНІ ПІДПРИЄМСТВА → СТАТИСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОБ’ЄКТІВ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ, ЯКИМ ВСТАНОВЛЕНО «ЗЕЛЕНИЙ» ТАРИФ.

Зазначена статистична інформація буде оновлюватись щомісячно. Поширення та використання такої інформації дозволяється лише з посиланням на джерело.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора