Паризька кліматична угода набирає чинності 0 169

Сьогодні, 4 листопада, набирає чинності Паризька кліматична угода. Рівно 30 днів тому її ратифікувало 72 країни, які сумарно виробляють 55% від світових викидів парникових газів.

Нагадуємо, 14 липня Верховна рада Україна 279 голосами прийняла Закон «Про ратифікацію Паризької угоди». Так, Україна має всі шанси у найближчі десятиліття впливати на міжнародну світову політику захисту клімату.

Задля справедливого регулювання скорочення викидів, країнам підписантам пропонується підготувати довготривалі стратегії низьковуглецевого розвитку, які ставлять за мету скорочення викидів парникових газів паралельно із економічним зростанням та становленням енергетичної безпеки.

Україна почала працювати над планом дій з розробки стратегії низьковуглецевого розвитку ще за день до її підписання, 21 квітня, на Першій конференції Низьковуглецевий розвиток в Україні. Напрацювання робочих технічних груп з розробки Стратегії низьковуглецевого розвитку України були представлені на Другій конференції Низьковуглецевий розвиток в Україні.

«Відповідно до механізмів Паризької угоди, турбота про довкілля дасть змогу залучити «зелені інвестиції» в енергетику України, та зміцнити економіку України», – зазначає аналітик житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Дмитро Кузнєцов.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора