Сонячну енергетику розвиватимуть у Херсоні 0 187

Як повідомляє джерело, під час III Балтійсько-Чорноморського економічного форуму мер Херсону Володимир Миколаєнко, член виконкому міської ради Олег Довбиш і конфедерація відновлюваної енергетики підписали протокол про наміри створити завод з виробництва обладнання для сонячної енергетики.

Тоді ж були визначені об’єкти, які можуть бути задіяні для реалізації цього амбітного проекту, розповідає в Facebook член громадської ради Володимир Макуха.

“Вчора, спільно з прибулими в Херсон представниками Литви, реалізація підписаних домовленостей перейшла в практичну площину. Першими кроками узгодженої “дорожньої карти” стало вивчення виробничих і логістичних можливостей порожніх цехів підприємства для розміщення там виробничих ліній. Розпочато процес підготовки технічної документації за наявними у власності цього херсонського підприємства виробничих площ і забезпеченість комунікаціями. Крім того, представники спільної з нашими литовськими друзями робочої групи виїхали на земельну ділянку в передмісті Херсона, де розглядається можливість будівництва сонячної електростанції”, – пише Макуха.

Пізніше він також уточнив, що мова йде про створення двох об’єктів: в Херсоні – заводу з виробництва обладнання, а в передмісті, на земельній ділянці близько 80 Га – сонячної електростанції.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора