У Чернівцях хочуть встановити підземні смітники 0 220

У Чернівцях хочуть встановити підземні смітники. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку міську раду. 

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилася пропозиція встановлення підземних смітників на території Чернівців. Автор петиції – Сергій Обшанський, начальник інспекції з благоустрою. 

Департаменту ЖКГ разом з депутатами міської ради розробити комплексну програму 2017-2022 по встановленню підземних смітників на території м.Чернівці. Підземні контейнери для сміття — це практичне і екологічне рішення, яке зберігає архітектуру та створює комфортні умови для мешканців та гостей міста Чернівці. Вони обладнані сонячними інформаційними панелями та спеціальними датчиками, які повідомлятимуть диспетчера про заповненість бака. Крім того, у нових урнах працює протипожежна система – на випадок, якщо всередину потрапить предмет, що може спричинити загоряння. Підземні контейнери також дозволять економити квадратні метри м. Чернівці особливо у центральній частині міста.

Один підземний контейнер зберігає 5 кубометрів сміття та замінює 5 звичайних баків. Такі баки функціонують у країнах Європи. Ці контейнери сучасні, місткі, виглядають охайно, адже у чернівецьких дворах часто стоять брудні контейнери, повні сміття, вони займають багато місця, а мешканці скаржаться на неприємний запах.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора