У Києві триває триденний Форум «Кліматична освіта 2016» 0 26

Основною аудиторією Форуму стали вчителі загальноосвітніх шкіл, активісти та волонтери громадських організацій. Ця комунікаційна платформа створена для взаємодії між освітянами та громадськими активістами.

«Ми хочемо, аби вчителям було цікаво викладати теми зміни клімату, щоб екологічна освіта була сучасною, інтерактивною, щоб вчителі могли займатися з дітьми не тільки в класі, а й у парках, на вулицях міста, щоб вони разом з учнями дивилися на зорі, на те, як ростуть рослинки», – розповіла Катерина Мірошниченко, виконавчий директор ГО «Світ Освіт». Лектори насамперед акцентували, наскільки важливим та невідкладним є вирішення проблеми зміни клімату.

Учасники обмінюються досвідом та презентують кращі практики у галузі кліматичної освіти. Зокрема, 10 серпня були розглянуті питання міжнародного досвіду у сфері кліматичної політики та ролі кліматичної освіти як складової формальної освіти в Україні.

«Належна кліматична освіта повинна стати невід’ємною частиною освітнього процесу в Україні. Якщо діти та молодь будуть розуміти важливість проблеми зміни клімату, то екологія буде в надійних руках», – зазначає аналітик житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Дмитро Кузнєцов.

Символічним також є те, що Форум завершиться 12 серпня – у Міжнародний день молоді. Саме цього дня учасникам буде представлений збірник ігор для дітей та молоді на тему зміни клімату – «Граючи, змінимо світ», а також відбудеться тренінг для учасників, які будуть брати участь в тестуванні гри.

Форум «Кліматична освіта 2016» проводять громадська організація «Колегія екологічної освіти «Світ освіт»» та громадська організація «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» в рамках проекту Climate Forum East II.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора