У Києві закупили контейнери для небезпечних відходів 0 165

112.ua повідомляє, що КП “Київкомунсервіс” закупило 140 контейнерів для збору небезпечних побутових відходів: градусників, використаних ламп та елементів живлення. Їх розмістять у районних державних адміністраціях Києва і в житлово-експлуатаційних дільницях (ЖЕД). Про це сьогодні повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв, повідомляє прес-служба мерії.

“Це перше впровадження контейнерів для збору небезпечних відходів в Україні. Досі мешканці столиці не могли позбавлятися небезпечних відходів без шкоди для природного середовища, навіть якщо було таке бажання. Ми бачимо, що стрімко зріс соціальний запит на правильний, з точки зору екологічної безпеки, збір відходів. Множаться заклики до поширення роздільного збору сміття. Тому міська влада підтримала таку ініціативу з боку громадян. Тепер у кожній ЖЕУ, в районних державних адміністраціях ми розмістимо контейнери для збирання ламп, градусників, батарейок тощо, щоб кожен громадянин міг цивілізовано позбавлятися небезпечних відходів”, – повідомив Пантелєєв.

За словами заступника голови КМДА, підприємство, яке безпечно перероблятиме лампи, термометри і батарейки, ще не визначено.

Раніше повідомлялося, що з вулиці Колекторної почали вивіз декількох тисяч одиниць відпрацьованих люмінесцентних ламп, які були залишені невідомими. Їх утилізують на спеціалізованому підприємстві в Кіровоградській області. Загальна вартість цих робіт – майже 20 тис. грн. За фактом несанкціонованого вивезення небезпечних відходів відкрито кримінальне провадження.

Після того як лампи будуть вивезені, буде проведено дослідження ґрунту і повітря, щоб переконатися в тому, що немає небезпеки для людей.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора