У Львівській ОДА пообіцяли повністю очистити місто від сміття до 14 липня 0 213

Львів може бути повністю очищений від сміття до цієї п’ятниці, розповів директор Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назарій Романчук.

“Вже за день-два Львів повністю очистять від сміття. Однак це не одноразова акція. Вже завтра на сесії облради на розгляд депутатам буде подано програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові на наступні три роки. Сподіваюсь, що депутати підтримають цю програму”, – зазначив Романчук.

Він також розповів, що зі Львова щоденно вивозять тисячу тонн сміття. Найскладніша ситуація у двох районах міста – Шевченківському та Франківському. У Департаменті ЖКГ задля її вирішення планують направити у ці райони додаткову техніку.

З 3 липня запроваджено зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у Львові та захоронюються на полігонах.

Раніше повідомлялося, що зі Львова не вивезли 7 тисяч 580 тонн твердих побутових відходів, з них на землі залишались лежати 5 тисяч 440 тонн.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора