У Парижі представник Світового банку відзначив ефективність комунікаційної стратегії України з питань енергоефективності 0 143

Впродовж тижня представники Держенергоефективності разом з урядовцями та експертами 45 країн світу обмінювалися досвідом у сфері енергоефективності на спеціальному тренінгу, організованому Міжнародним енергетичним агентством в Парижі (Франція).

На заключній сесії тижневого тренінгу представник Світового банку Хізер Уорлі презентувала успішні комунікаційні стратегії з енергоефективності  різних країнах світу і, що важливо, навела приклад саме України. Зокрема, було відзначено досягнення України у налагодженні діалогу влади та населення. Для цього використовуються різні інструменти, у тому числі медійні. Один з них  Хізер Уорлі продемонструвала під час тренінгу. Представники урядових організацій з інших країн побачили український відеоролик щодо державної підтримки домогосподарств у питанні ефективного використання енергоресурсів та зменшення комунальних платежів. Серед ефективних механізмів підтримки представлено і Урядову програму «теплих» кредитів.

Загалом, більше 130 урядовців та експертів з різних країн світу протягом тижня працювали в різних секціях за такими напрямами: «Промисловість», «Будівлі», «Транспорт», «Освітлення». Вони ділилися досвідом формування державної політики у сфері енергоефективності, створення інструментів із підтримки відповідних проектів та залучення інвестицій в окремі сектори економіки, налагодження успішної взаємодії зі стейкхолдерами.

Окрім цього, учасники тренінгу відвідали підприємство «Schneider Electric» та ознайомилися з розвитком високоенергоефективних технологій.

По завершенню тренінгу представники Держенергоефективності отримали сертифікати про успішне проходження навчання.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора