У школах і лікарнях Дніпра та Марганцю потеплішає завдяки еко-кредитам 0 188

Укргазбанк видав два енергоефективних кредиту на суму 75 млн грн компаніям на Дніпропетровщині на будівництво котелень, які будуть забезпечувати постачання теплової енергії мешканцям регіону, повідомляє джерело.

Зокрема, Укргазбанк надав кредит в розмірі 50 млн грн на будівництво 6 котелень у м. Марганець загальною потужністю 16 МВт, які будуть забезпечувати теплом об’єкти соціальної інфраструктури, а саме: дитячі садки, загальноосвітні школи і т.д. Фінансування цього проекту забезпечить відновлення теплопостачання об’єктів, враховуючи той факт, що на 10 сесії Марганецької міської ради ще 30 червня прийнято рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків, бюджетних та інших установ, які опалюються від Центральної парокотельной та інших котелень КП “Марганецьтепломережа”.

Ще один кредит у розмірі 25 млн грн Укргазбанк надав на будівництво котельні потужністю 10,5 МВт у м. Дніпро для забезпечення тепловою енергією 4 місцевих лікарень.

Нові котельні будуть використовувати енергію відновлюваних джерел, до яких, у тому числі, відноситься біомаса і тверде біопаливо.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора