З питань переходу на біопаливо та зменшення споживання газу можна звертатися до диспетчерської служби Мінрегіону 0 224

З питань переходу підприємств теплоенергетики на альтернативні види палива або зі зменшенням споживання газу відтепер можна звертатися до цілодобової диспетчерської служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Телефон диспетчерської служби Мінрегіону – 044 207 18 04. Про це повідомляє перс-служба Мінрегіону.

Андрій Білоусов, заступник Міністра повідомив: “Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман поставив чітке завдання всім компетентним службам та інспекціям в максимально короткі терміни розглядати питання дозвільного характеру, що пов’язані з переходом підприємств на альтернативні види палива або ж зі зменшенням споживання природного газу”.

“28 липня на засіданні Антикризового енергетичного штабу його голова Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ВолодимирГройсман наголосив, що головне питання, яке необхідно вирішити якнайшвидше – як на практиці підприємству чи громадянину реалізувати проекти із заміщення споживання природного газу без зайвих бюрократичних перепон і витрат. Тим, хто за це відповідає, за дорученням ВолодимираГройсмана, на чергове засідання Штабу мають запропонувати відповідні рішення”, – наголошують у прес-службі.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора