Більше 97 млн грн фінансової допомоги на утеплення у березні

Автор: | 27.04.2017

Держенергоефективності здійнило чергове відшкодування тим сім’ям, які долучилися до Урядової програми «теплих» кредитів у березні. Цього разу виплачено більше 97,3 млн грн компенсацій. Про це повідомляє прес-служба Агентства.

Зокрема, родини, які залучали в Укргазбанку та Ощадбанку кошти на придбання твердопаливних котлів, отримали на ці цілі майже 2 млн грн фінансової допомоги Уряду.

Найбільшу суму компенсації, а саме – 94,9 млн грн, виплачено сім’ям, які в рамках програми утеплили індивідуальне житло.

ОСББ, які долучилися до програми у березні через ПриватБанк та Ощадбанк,  одержали з держбюджету відшкодування на суму 441 тис. гривень.

«Програма «теплих» кредитів прозора і ефективна. Зокрема, ми щоразу інформуємо суспільство про виплату належної з державного бюджету фінансової допомоги на енергоефективні заходи. Важливо, щоб учасники програми були впевнені у тому, що отримають компенсацію», — прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом, з початку дії програми її учасникам – населенню та ОСББ – виплачено майже 1,3 млрд грн на різні енергоефективні заходи: утеплення осель, встановлення лічильників, облаштування ІТП, заміну вікон на енергоефективні, модернізацію освітлення тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *