Держенергоефективності та ПриватБанк обговорили питання удосконалення співпраці в рамках програми «теплих кредитів» 0 186

Цій темі була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками ПриватБанку, що відбулася 19 липня, повідомляє прес-служба Агентства.

Зокрема, мова йшла про оптимізацію процесу підготовки зведених реєстрів позичальників «теплих кредитів», на підставі яких здійснюється відшкодування.

«Ми продовжуємо узгоджувати наші спільні дії в рамках програми «теплих кредитів». Для нас першочерговим є те, щоб учасники програми вчасно, безперебійно та гарантовано отримували державну фінансову допомогу на енергоефективні заходи, – підкреслив Сергій Савчук. – Тому ми продовжуємо підвищувати ефективність роботи з банком, шукати можливості прискорення опрацювання зведених реєстрів позичальників, відповідно до яких надається компенсація».

Голова Агентства також наголосив на важливості правильного оформлення реєстрів позичальників, а також вчасного їх надання Держенергоефективності для детальної перевірки та здійснення відшкодування.

«Крім цього, кошти, спрямовані з держбюджету до банків-партнерів програми, мають оперативно зараховуватися на рахунки позичальників. Як бачимо, саме від таких організаційно-технічних питань залежить те, як швидко населення та ОСББ одержують належну їм компенсацію витрат при проведенні вкрай необхідних на сьогодні заходів з енергоефективності», – повідомив С.Савчук.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора