Дні сталої енергії у Рені: від слова до діла 0 100

7 червня в рамках Днів сталої енергії, які відбуваються у м. Рені, за сприяння Громадянської мережі ОПОРА пройшов круглий стіл на тему «Дні сталої енергії – енергоефективність кожен день» для шкільної молоді п’яти шкіл міста Рені.

Під час круглого столу молоді людини дізналися, для чого проводяться Дні сталої енергії по всій Україні, та отримали інформацію щодо ефективних методів збереження ресурсів для формування сталого майбутнього.

Дві команди учасників круглого столу взяли участь у брейн-ринзі, що стосувався енергоефективності. Цікаві питання та точні відповіді зробили атмосферу невимушеною та повною хвилюючих моментів. Дівочий склад команди «Орел» з рахунком 10:4 переміг команду «Горобчик».

Переможці отримали набір з енергоефективних ламп, пам’ятні магніти та інформаційні постери проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Друга команда також отримала енергозберігаючі лампи, магніти та пам’ятні постери.

Кульмінаційною стала зустріч з представниками органів місцевого самоврядування та депутатами. Основною темою розмови стало залучення коштів на енергоефективні заходи та сприяння роботі ОСББ в місті.

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора