Енергоефективність – у пріоритеті при підготовці до опалювального сезону 0 690

На Миколаївщині Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів селекторну нараду щодо підготовки до нового опалювального сезону 2017/2018 рр. та закликав представників місцевої влади вчасно провести необхідні роботи, щоб люди відчували в оселях затишок, тепло й безперебійне постачання послуг, повідомляє Держенергоефективності.

Серед першочергових завдань – енергоефективність. «Вже понад 600 днів ми живемо без краплини російського газу, проводимо масштабну модернізацію енергетичної системи, збільшуємо видобуток власного газу. Наше завдання – енергоефективність, яка має привести до покращення якості надання послуг і здешевлення цих послуг як для бюджетних закладів, так і для українських громадян», – зауважив В. Гройсман.

У рамках поїздки Прем’єр-міністр України також відвідав автономну котельню на деревних брикетах потужністю 1 МВт, яка забезпечує теплом Миколаївську міську дитячу лікарню № 2. Така котельня дозволяє замістити 300 тис. м3 газу за опалювальний період!

Перевагами реалізації проекту є поєднання інтересів на умовах державно-приватного партнерства, коли інвестор з власний рахунок фінансує виготовлення проектно-кошторисної документації, будівельно-монтажні роботи, введення об’єкту в експлуатації і подальшу роботу.

Вартість будівництва котельні за кошти інвестора склала 2,5 млн гривень.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора