Енергозбереження – інвестиція в майбутнє 0 402

24 лютого відбулася інформаційна зустріч представників Громадянської мережі ОПОРА з клієнтами Подільського центру зайнятості у Києві на тему «Енергоефективні заходи – інвестиції в майбутнє».

Насамперед активісти порадили слідкувати за тим, чи вимкнене світло у порожній кімнаті, електричні пристрої від’єднані від розеток та закритий кран. Ці, на перший погляд, прості звички допоможуть скоротити споживання ресурсів.

Учасників заходу зацікавило питання економії та збереження тепла. Клієнти центру розповіли, що у багатьох будинках холодно і, на жаль, ніхто не реагує на скарги, мешканці змушені використовувати електрообігрівачі.

Присутнім порадили позбутись обігрівачів, адже саме електрорадіатори, котли та бойлери – найбільші споживачі електроенергії, ціна якої знову зросте з 1 березня 2017 року. Наступним кроком, на думку представників ОПОРИ, має бути «бабусин» метод: він полягає у перестановці громіздких речей до зовнішніх холодних стін та максимальне відкриття радіаторів.

«Потрібно позбутись елементів декору, які приховують батареї. Ваші радіатори обігріватимуть ці ніші, меблі, стіни, повітря зовні, але не квартиру», – наголосили активісти.

Також учасники зустрічі активно дискутували про механізми фінансування термомодернізації житла. Детально обговорили, як скористатися Державною програмою підтримки заходів з енергозбереження, що передбачає компенсацію тіла кредиту на матеріали, а також механізми співфінансування енергоефективних заходів.

Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, які допоможуть краще зрозуміти основи управління власним житлом та способи заощадження ресурсів.

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора