Джерело повідомляє, що, згідно з даними департаменту економічного розвитку торгівлі та промисловості Львівської ОДА щодо оцінки рейтингових позицій районів та міст Львівської області, найбільше кількість кредитів на енергозбереження налічується у Городоцькому районі (3,02% кредитів на тисячу осіб), а найменше – у Турківському районі (0,74%) та Яворівському (0,93%) районах.
Відтак, станом на 1 листопада цього року, Городоцькому районі населення взяло 209 кредитів, а у Дрогобицькому – 219 кредитів, а у Кам'янка-Бузькому районі – 198 кредитів. Мешканці Турківського району взяли 37 кредитів на програму енергозбереження, а Мостиського – 71 кредит.
Що ж до міст Львівщини, то майже половина від усіх виданих кредитів за програмою енергозбереження припадає на Львів (45% або 417 кредитів). На другому місці опинився Червоноград із 17% або 162 кредитами, а на третьому – Борислав (10% або 91 кредит).
У Новому Роздолі кредит на енергозбереження виробив лише один мешканець міста.
Зазначимо, найкращі показники із обсягу реалізованої продукції на Львівщині у Кам'янка-Бузькому району, а найгірші – у Турківському, а лідерами області із експорту є Стрийський район, Львів та Новий Розділ. Найбільші обсяги будівельних робіт на одну особу були зареєстровані у Стрийському районі та Моршині.
Лідером з сілького господарства на Львівщині є Буський район, а за обсягом прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. осіб населення найкращим став Пустомитівський район, за обсягом капітальних інвестицій на одиницю населення лідирують Моршин, Трускавець та Радехівський район, а найвищі показники із безробіття у області зареєстровані у Стрийському районі та Новому Роздолі.
Найбільша заборгованість із заробітної плати зареєстрована у Жидачівському районі та Моршині.
Нагадаємо, що обласний бюджет відшкодовує позичальникам 15% річних у національній валюті за кредитами, виділеними на заходи з енергозбереження, та 20% за кредитами, отриманими на заходи, спрямовані на використання альтернативних до газу джерел енергії.
вологість:
тиск:
вітер: