Green fest та GreenRide у Хмельницькому 0 182

Цьогорічний День Конституції України та День молоді хмельничани будуть відзначати гучно, весело й екологічно у рамках фестивалів Green fest і GreenRide. Два насичені вихідні, десятки запланованих заходів, жива музика та молодіжна енергія, що заряджає все навколо, чекають на всіх бажаючих 27-28 червня у Молодіжному парку.

Програма фестивалю насичена не лише розвагами, як то «мокрі» ігри, пляжний волейбол, регбі, скеледром, свято кольору – холі. Організатори підготували й тренінги для самопізнання, медитативні практики, уроки з англійської, майстер-класи, виступи українських письменників та літераторів. Свято буде поділене на декілька тематичних майданчиків: lounge zone, спорт, освіта, де кожен зможе знайти щось цікаве саме для нього.

28 червня у парку ім. Чекмана відбудеться велопарад GreenRide, учасники якого пропагуватимуть здоровий спосіб життя, екологічну альтернативу міському транспорту, а також створення належних умов для велосипедистів у містах України. Щоб зробити велопробіг по-справжньому «зеленим», учасники повинні дотримуватись дрес-коду: зеленого елементу в одязі чи в оздобленні велосипеда. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора