Хмельниччина намагається скоротити споживання природного газу 0 91

На колегії Хмельницької облдержадмінстрації звітували про роботу у напрямку енергозбереження та скорочення споживання природного газу.

Про це інформує Depo.Хмельницький.

В області продовжують реконструювати, модернізовувати, переоснащувати, дооснащувати, замінювати та встановлювати нові котли та обладнання.

Цьогоріч на 25 котельнях осучаснили техніку, а 8 перевели на альтернативні види палива (дрова та пелети). Орієнтовний обсяг скорочення споживання природного газу після впровадження цих заходів очікується 1987 тис. куб. м, заміщення – 895,1 тис. куб. м на рік.

З метою економії коштів та енергозбереження у житлових будинках, закладах бюджетної сфери та інших установах та підприємствах встановлюються засоби обліку теплової енергії. За рахунок різних джерел фінансування 83,1% від потреб багатоквартирних житлових будинки з централізованим опаленням оснащено засобами обліку теплової енергії, будинковими лічильниками гарячої води – 11,5%, холодної – 29,8%.

За словами посадовців, оснащеність засобами обліку теплової енергії бюджетних установ, які отримують послуги з централізованого теплопостачання, становить 83,9% від потреби.

Окрім того, в житловому секторі реалізовується програма часткового відшкодування ставок за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності.

На заходи з енергозбереження у житлових будинках в області видано 217 кредитів на загальну суму 4491,9 тис. гривень.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора