Кабмін виділив Коцюбинському 5 мільйонів гривень на енергоефективність 0 236

Згідно із розпорядженням Кабміну від 12 липня, для селища Коцюбинське на заходи із енергоефективності та ремонт будинку культури виділено майже 5 млн грн. Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.

“Майже 4 мільйони піде на реконструкцію Водоканалу. Зауважу, що під час опитування громади, люди висловилися не за парки і не за лавки, а за якісну воду, бо якість води – це здоров’я населення, яке має бути для влади будь-якого рівня пріоритетом. Люди не мають працювати на аптеку. Про те, що треба модернізувати мережі говорив експерт Кунь депутатам восени минулого року. Депутати разом з Петром Щербиною порадили йому робити енергоефективними свинарники, а він би міг нам допомогти модернізувати системи”, – розповідає селищна голова Ольга Матюшина.

“Всі ми знаємо, що таке сидіти без води через пориви. Борг УЖКГ “Біличі” перед “Київводоканалом” чи не найбільший. Ми вже погасили 1,3 мільйони боргу за останні півроку. Тепер вкладаємо в здоров’я людей і в економію, аби заощадити кошти коцюбинців. Капремонт даху будинку культури нам потрібний теж задля безпеки громади, бо дах вже реально може впасти дітям на голови і тепловтрати від такої безгосподарної діяльності – колосальні. У нас під час театрального сезону всі сидять в шапках. Депутатів прошу в інтересах громади нарешті розподілити бюджет селища, бо отримувати зовнішнє фінансування без освоєння внутрішнього вкрай важко. виборці мають контролювати голосування депутатів 4 серпня. Закликаю голосувати за капремонт дороги, придбання сміттєвозу та снігоприбиральної техніки”, – резюмує голова.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора