Інвестиції в енергоефективність окуповуються комфортними умовами 0 110

Як залучати кошти на енергоефективні заходи обговорювали 7 червня у місті Ізмаїл. Учасниками семінару «Як залучати кошти в енергоефективність» стали керівники комунальних дитячих дошкільних закладів. Серед основних питань – наскільки ефективно проводяться заходи з термомодернізації та скільки коштів можна заощадити, встановивши індивідуальний тепловий пункт, замінюючи віконні конструкції, лампи та утеплюючи стіни. А головне – де взяти на це кошти.

Учасники отримали інформацію про Державну програму підтримки енергоефективності. Дізнались на практичних прикладах, скільки складає економія після впровадження заходів з енергоефективності. Увага до такої інформації зумовлена недостатністю у відкритих джерелах та складністю її сприйняття.

«Використовуючи можливості, які дає держава в рамках програми «теплих кредитів», можна суттєво покращити ситуацію з використанням ресурсів: води, тепла, світла, газу. Як скористатись перевагами Програми, інформацію про кращі практики та поради тих, хто вже нею скористався, можна знайти на сайті zhytlo.in.ua», – розповіла місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Місто вже впровадило кілька енергоефективних проектів і на цьому не зупиняється, залишає за собою право на тепле та комфортне майбутнє.

Захід, що відбувся на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету, ініційовано Громадянською мережею ОПОРА в рамках проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора