ОПОРА розповіла про альтернативні джерела енергії наймолодшим франківцям 0 177

В Івано-Франківську 11 вересня у рамках Днів сталої енергії відбулася акція «Енергоефективність у вашому домі: від наймолодших до найстарших».

Активісти Громадянської мережі ОПОРА влаштували для малечі майстер-клас зі складання конструктора, який працює на енергії води та повітря. Таким чином, маленькі франківці побачили альтернативне джерело енергії в дії.

У заході взяли участь не тільки дітки, а й їхні батьки, які із захопленням розглядали незвичні іграшки.

«Я вперше бачу такий конструктор. Мені й самому цікаво спробувати скласти його, а те, що він навчить моїх дітей відповідально ставитись до природних ресурсів. – велика перевага. Раніше моя сім’я навіть не замислювалась над проблемами економії», – поділився враженнями пан Олег.

Місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аліна Брезіцька заохочувала батьків розповідати дітям про чисті джерела енергії та навчати бути енергоощадними змалечку.

«Альтернативна енергетика – крок України до енергонезалежності. Для успішного розвитку цієї галузі ми повинні навчати молодше покоління прогресивно мислити та розуміти, як працює енергія сонця, вітру, води та землі. В ігровій формі ОПОРА сьогодні ознайомила дітей зі способами використання цієї енергії, а для їхніх батьків підготувала матеріали про енергоощадність», – зауважила експерт.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали, виготовлені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора