ОСББ у Чернігові невдовзі займуться енергозбереженням 0 170

ОСББ не тільки дозволяє розпоряджатися власними коштами самостійно, а й дає безліч переваг. Зараз діє Державна програма підтримки об’єднань, яка компенсує 40 % тіла кредиту, витраченого на заходи з енергоефективності.

Міська влада Чернігова не пасе задніх у питаннях підтримки ОСББ. За інформацією, отриманою від заступника міського голови з питань виконавчих органів влади, додатково до державної програми підтримки місцева влада компенсує ще 40 % тіла кредиту.

Сьогодні у місті ще немає об’єднання співвласників, які б скористалися цими програмами. Проте, за словами голови ОСББ «Світлий будинок 216», найближчим часом вони збираються проводити термомодернізацію, тому бажають скористатися діючими програмами підтримки.

Як повідомляє голова об’єднання Андрій Дмитерко, він охоче допоможе іншим у їхньому бажанні створити ОСББ, та планує утворити асоціацію району. Це дозволить отримати ще більше переваг для учасників асоціації.

Детальніше про те, як створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку дозволяє змінити рівень життя, читайте у спеціальному матеріалі.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора