ОСББ в Херсоні: реалії енергозбереження 0 235

За інформацією Міськжитлоправління Херсона, у місті функціонує близько 330 ОСББ. Експерти стверджують, що за фактом нараховується 345 ОСББ, оскільки протягом місяця реєструється ще по 1-2 об’єднання.

Депутат Херсонської міської ради, член комісії з питань ЖКГ та голова ОСББ «Фенікс» Оксана Володимирівна Дьякова розповіла в інтерв’ю про теперішню ситуацію з ОСББ в місті Херсоні та про те, чи підтримує міська рада енергоефективні проекти багатоквартирних будинків: “Херсонські ОСББ поки не дуже поспішають брати «теплі» кредити, я б навіть сказала, що це складне питання для нашого міста. Але все ж таки 5 об’єднань скористалися цією державною програмою. Це, зокрема, ОСББ «Віта», ОСББ «Мелітопольська,182», ОСББ «200 років Херсону, 12», ОСББ «40 років, 122», ЖБК «Електрон».”

Першопрохідцем Програми стала голова ОСББ «200 років Херсону, 12» Людмила Щербіна. Вона взяла кредит на вузли обліку води і теплової енергії, та отримала відшкодування від держави і 20 % з міського бюджету міста. Інші кредити були скеровані на індивідуальні теплові пункти, а також заміну вікон та балконних дверей у місцях загального користування.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора