Понад три тисячі вінничан взяли у банках кредити для утеплення житла 0 205

На Вінниччині з початку дії програми «теплі» кредити отримали 3035 вінничан на суму 56 млн. гривень. Також програмою з енергоефективності скористалися три ОСББ краю, яким видано 78,5 тисяч кредитних коштів. Про це “Вінниці.info” повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

«Українці активно долучаються до програми, лише минулого тижня на придбання негазових котлів громадяни взяли кредитів на 4,5 млн. гривень Позитивна динаміка попиту на «теплі» кредити спостерігається і з боку ОСББ. За останній тиждень 8 ОСББ взяли кредити на проведення загальнобудинкових заходів з енергоефективності», – прокоментував дані голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що всього з початку дії програми більше 138 ОСББ оформило кредитів на суму 13, 2 млн. гривень.

Загалом в Україні, за даними щотижневого моніторингу державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів, станом на 23 листопада 2015року, банками видано майже 65 тисяч «теплих» кредитів на суму 1,054 млрд. гривень.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора