У Херсоні обговорили Стан виконання Урядової програми енергоефективності за 2016 рік 0 206

30 березня відбувся круглий стіл «Стан виконання Урядової програми енергоефективності за 2016 рік та впровадження у 2017 році енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залучених населенням на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів». У заході взяли участь голови ОСББ, представники банківських установ та громадських організацій.

«У минулому році в Херсоні на кредитування було виділено 250 тисяч гривень, з яких 131 тисяча використано на відшкодування коштів. У Херсонській області державною програмою скористалося набагато більше людей, приблизно дві тисячі. Гадаю, у 2017 році попит на кредитування зросте, адже городяни розуміють, що отримують певну суму відшкодування і при цьому заощаджують свої кошти», – розповіла начальник відділу енергозбереження ПЕК Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Аріна Гаврилюк.

Учасники круглого столу обговорили механізм отримання ОСББ пільгових кредитів на термомодернізацію, а також заходи для утеплення будинків, на які можна спрямувати кредитні кошти. На питання про умови кредиту та необхідні для його отримання документи відповіли представники «Укрексімбанку», «Укргазбанку», «Ощадбанку» та «ПриватБанку», який долучився до програми в цьому році.

«Сподіваюсь, що херсонські депутати нарешті приймуть на сесії програму на 2017 рік. Адже вкотре вони ігнорують це важливе для ОСББ питання. На сьогоднішній зустрічі зібрались і ті голови ОСББ, які вже брали теплі кредити і планують скористатися Державною програмою в цьому році», – зазначила зустріч координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора