У Хмельницьку з’явиться сміттєвоз, який заощаджує пальне 0 198

Новий сміттєвоз вартістю півтора мільйони гривень наступного тижня виїде на вулиці Хмельницька. Незважаючи на значну ціну, машина допоможе зекономити на пальному у перспективі. Вона витрачає значно менше палива, за один виїзд здатна очистити 55 контейнерів зі сміттям, а протягом однієї зміни – більше двохсот контейнерів.

Про це повідомив директор хмельницького підприємства «Спецкомунтранс» Владислав Кривенчук. За його словами, звичайні сміттєвози потребують 25 літрів пального на 100 км, тоді як нова машина, яку придбало підприємство за бюджетні кошти, витрачатиме лише 18 літрів на подолання тієї ж відстані.

Сміттєвоз обладнаний системою автоматичного очищення контейнерів та пресування сміття. Як розповідає Владислав Кривенчук, це вже шоста машина, придбана «Спецкомунтрансом» за останні кілька років. У планах підприємства – купівля ще одного нового автомобіля у наступному році, та закупівля 200 нових контейнерів, зроблених за європейським стандартом. Нагадаємо, що 800 таких контейнерів вже використовуються хмельничанами. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора