У Києві відбувається VIIІ Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика» 0 157

У Києві триває 1-й день дводенного VIIІ Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Енергоефективність та відновлювана енергетика».

У відкритті заходу взяли участь Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності, Крістіан Донс Крістенсен, Посол Данії в Україні, Руслана Лижичко, громадська діячка та інші.

На відкритті бізнес-форуму Сергій Савчук підкреслив, що основний акцент цього разу зроблено на потребі виконання Національних планів дій щодо відновлювальної енергетики та енергозбереження, а також на перспективах розвитку та механізмах залучення інвестицій у відновлювану енергетику.

Геннадій Зубко наголосив, що єдиним способом зменшення рахунків за комуналку є зменшення споживання, і не за рахунок холодних домівок, а за рахунок заходів із термомодернізації. Він наголосив, що на цьому тижні Верховна рада розгляне ряд законопроектів, важливих для подальшого реформування системи ЖКГ України – про енергоефективність будівель, про житлово-комунальні послуги та ін. За словами Г. Зубка, без цих законів про енергонезалежність не може бути і мови.

Ключові питання Форуму:

  • Відновлювана енергетика: перспективи розвитку та ефективні механізми залучення інвестицій;
  • Зменшення енергетичної залежності України: відмовитися від споживання газу реально;
  • Енергоефективність у житлі: успішні зрушення;
  • Енергосервіс у бюджетній сфері: перші успіхи, перспективи удосконалення та потенціал інвестицій;
  • Енергоефективність та енергетичний менеджмент в промисловості: розвиток економіки від підприємства до держави;
  • Конкурентний ринок виробництва тепла. Перспективи для України.

Вперше у рамках Форуму працюватиме власна «Експозиція енергоефективних рішень», де компанії, що працюють у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, зможуть продемонструвати рішення для ЖКГ, багатоповерхових будинків, муніципалітетів, бюджетних установ, комерційних споруд та приватного сектору.

Також вперше для потенційних інвесторів, учасників та гостей Форуму діятиме Investment HUB – комунікаційна платформа для презентації інвестиційного потенціалу України та готових інвестиційних проектів «зеленої» енергетики.

Повна інформація на сайті Форуму: http://saee.gov.ua/forum

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора