У Київському міському центрі зайнятості говорили про енергоефективність 0 220

16 червня активісти Громадянської мережі ОПОРА організували для клієнтів Солом’янського районного центру зайнятості інформаційну зустріч «Енергоефективність – крок до економії». 

Під час заходу експерти разом із клієнтами центру з’ясували, як скоротити платіжки на третину, дотримуючись простих правил економії.  

«Замініть лампи розжарювання на LED або люмінесцентні – це дозволить заощадити 70-80% електроенергії. Купуйте енергоефективні побутові прилади та правильно їх експлуатуйте. Вимикайте всі пристрої, коли ними не користуєтесь. У режимі очікування вони також споживають електрику. Обирайте прилади лише найвищих класів енергоефективності (А+ та А++)», – порадила представниця ОПОРИ.

Присутні дізналися про місцеві та державні програми компенсації частини вартості термомодернізації для багатоквартирних будинків. Зокрема, про те, що з 2014 року «теплими кредитами» від Держенергоефективності скористалися 163 750 раз на суму 2736,5 мільйонів гривень. Кредити надають «Укргазбанк», «Приватбанк», «Ощадбанк» та «Укрексімбанк».

Зацікавлення серед клієнтів центру зайнятості викликало також обговорення можливостей працевлаштування, які надають сучасні форми управління багатоповерховими будинками.

Наостанок учасники заходу отримали інформаційні матеріали, виготовлені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які допоможуть краще зрозуміти основи управління житлом та способи заощадження ресурсів.

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора