У Рівному затвердили ще одну Програму підтримки енергозберігаючих заходів 0 225

27 квітня під час засідання тринадцятої сесії Рівненської міської ради депутати затвердили Програму термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017 – 2020 роки.

Основна мета Програми – підвищення енергоефективності та термомодернізації багатоквартирних будинків шляхом створення дієвого механізму фінансової підтримки громад житлових об’єднань щодо залучення кредитних коштів на проведення відповідних заходів.

Відшкодування частини кредитних коштів може отримати об’єднання, яке реалізує проект з підвищення енергоефективності та термомодернізації у відповідному багатоквартирному будинку та не бере участі у заходах Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного, а також в інших місцевих Програмах, що фінансуються з міського бюджету, на впровадження цих заходів у відповідний період.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, кредитних ресурсів та коштів громади житлових об’єднань.

Міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що кошти для фінансування у міста є. «У Програму сталого розвитку включили лиш ті будинки, які йшли на термомодернізацію з попередніх років, тобто ті, що завершують утеплення. Все інше, що пов’язано з термомодернізацією, буде йти виключно через цю Програму», – додав мер міста.

Відшкодування з міського бюджету здійснюється у розмірі 20 % від загальної суми (тіла) кредиту, але не більше 500 тис. грн, за умови участі житлового об’єднання у програмі Держенергоефективності, або у розмірі 40 % від загальної суми (тіла) кредиту, але не більше 1 млн грн, якщо об’єднання не бере участі у програмі Держенергоефективності.

Прогнозований обсяг фінансування Програми з міського бюджету:

Джерела
фінансування

Обсяг фінансування,

тисяч гривень

у тому числі за роками,
тисяч гривень

2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Міський бюджет

60 000

10 000

15 000

15 000

20 000

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора