У загальноосвітніх школах Вінниці тривають роботи з енергозбереження 0 224

У Вінниці тривають роботи по енергозбереженню у школах. Наразі в ЗОШ №16 вже утеплили стіни басейну та виконали реконструкцію покрівлі. В школі №20 замінюють  вікна та утеплюють цоколь, а в ЗОШ №35 приступили до утеплення стін та цоколя. 

Ще в одній школі почали реконструкцію  крівлі над актвовою та спортивною залами. Про це повідомляє джерело з посиланням на сторінку міського голову Сергія Моргунова у фейсбук.

“Минулого року за фінансової допомоги посольства США для покращення енергозбереження у школі №16 було утеплено фасад та замінено вікна на металопластикові, а за бюджетні кошти – утеплено покрівлю в 20-ій та 35-ій школах. Як відомо, окремі роботи не можуть забезпечити достатнє та якісне енергозбереження будівель, тому ми передбачили в бюджеті кошти для завершення повної термореновації цих трьох закладів.

В 16 школі вже завершили реконструкцію покрівлі та утеплення стін басейну, а для початку реконструкції крівлі основного корпусу – завезли матеріали. В 35-ій робітники розпочали утеплювати стіни та цоколь будівлі, а в 20-й школі – вже проведено утеплення цоколю та розпочато заміну вікон на металопластикові.

Окрім цих трьох закладів роботи по утепленню стартували в школі №33, де наразі розпочато реконструкцію покрівлі над спортивним та актовими залами”, – зазначив С. Моргунов.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора