Учні чернігівського ліцею аналізували, як впливають на оточуючий світ 0 163

Роблять домашні завдання і не забувають перевіряти показання лічильників учні ліцею для обдарованої сільської молоді в Чернігові. Зацікавленість та обізнаність ліцеїстів у питаннях енергозбереження в побуті знадобилась 10 березня під час семінару «Енергоефективність та енергозбереження – потреба сьогодення», який провела Громадянська мережа ОПОРА.

«Звичайні правила поведінки у побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до наданих нам ресурсів, вчать не витрачати їх задарма. Якщо закривати кран підчас чистки зубів, можна зекономити до 10 літрів води, а якщо чистити їх тричі на день, то майже 30. Закриваючи посуд кришками і не допускаючи накип в чайнику можна реалізувати енергозберігаючі методи. Це здається незначним, але все велике починається з дрібниць. І коли наші діти знатимуть, як правильно поводити себе у власному будинку, в майбутньому ми не матимемо проблем», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Як саме впливають на оточуючий світ учні ліцею дізнавалися за допомогою визначення власного екологічного сліду. Розібравши окремо кожне із питань, представники ОПОРИ пояснили і те, як правильно провітрювати приміщення, аби зберегти тепло.

Наталія Висіканець нагадала, що діти сьогодні позитивно впливають на свідомість батьків, саме тому обговорення питань енергоефективності є дієвими й серед дітей.

Додаткову інформацію у вигляді інформаційних постерів отримали всі зацікавлені від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Матеріали містять поради щодо підвищення енергоефективності у своїй оселі.

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агенство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора