Уряд планує розвивати ринок енергоефективних проектів 0 200

Уряд планує розвивати ринок енергоефективних проектів

Як повідомляє джерело, ринок енергоефективних проектів відкриває величезні можливості українським виробникам, проектним та енергосервісним компаніям. “Ми оцінюємо інвестиційний обсяг цього ринку у $40 млрд”, – наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час виступу на панелі «Хто, як і чим утеплить ваші будинки? Чи готові українські виробники до приходу інвестицій на ринок енергоефективності» в рамках Форуму «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ» 23 червня.

Він закликав представників таких компаній готуватися до розвитку такого ринку в Україні, пропонувати споживачу готові рішення, які можуть бути масово задіяні по всій країні. «Запрошую виробників, експертів, компаній з обслуговування знайти своє місце у великій програмі енергоефективності України. Уряд зробить усе, аби цей ринок розвивався чесно, прозоро і конкурентно. Клієнт, а не чиновник визначатиме виконавця робіт», – підкреслив Геннадій Зубко.

«Цей ринок відкриває перспективи компаніям з енергоаудиту, із прокладання і заміни інженерних мереж. Будуть залучені до ринку проектанти, виробники будівельних матеріалів, власне будівельні компанії», – зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Він відзначив серед урядових завдань необхідність підготовки та прийняття до кінця року відповідного законодавства і передбачення джерел фінансування заходів з енергоефективності. «Це – величезний виклик для України. Але немає жодної європейської країни, яка би не подолала цей шлях, і ми також маємо його пройти за допомогою системної політики енергоефективності», – заявив Геннадій Зубко.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора