Вартість енергоефективності: створено спеціальний онлайн-калькулятор 0 22

Як повідомляє ЕнергоЛайф, калькулятори енергоефективності вже не перший рік посідають перші місця серед пошукових запитів українців, однак сервіс від IQ energy допомагає провести усі розрахунки згідно з цінами українського ринку.

В роботі програма використовує кількадесят параметрів житла, зокрема вік будинку, житлову площу, кількість вікон та поверхів. Окрім цього можна обрати конкретні заходи, які вже було впроваджено, наприклад теплоізоляцію, заміну вікон та інше. В результаті сервіс відобразить енергоспоживання до та після реновації, річну економію енергії та інші параметри. Знайти калькулятор можна за цим посиланням. 

Також на сайті iqenergy можна знайти інформацію про впроваждення енергоефективних рішень, технології та матеріали, яки використовуються в цій сфері.

Програму IQ energy розробили у Європейському банку реконструкції та розвитку, щоб сприяти удосконаленню у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів енергоефективності.

За нею можна отримати підтримку на втілення проектів енергоефективності: ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні; це означає, що фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності буде доступним через кредити кількох українських банків, які є учасниками цієї програми.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора