Журналісти отримали відзнаки за енергоефективність 0 204

24 червня на урочистій церемонії відзнаки отримали найкращі журналісти, які пишуть на тему енергоефективності, альтернативних джерел енергії, а також про переваги ОСББ та тарифну реформу. Авторів було визначено під час конкурсу, який відбувався в рамках реалізації Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР).

Партнерами у проведенні конкурсу стали Український освітній центр реформ та Burisma Holdings – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія. Переможців визначали серед журналістів Київської, Івано-Франківської, Чернігівської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської та Запорізької областей, у яких реалізуються пілотні програми Проекту USAID МЕР.

Загалом у конкурсі взяли участь понад 30 журналістів, які надіслали на розгляд журі 132 роботи. 10 з них стали переможцями у номінаціях на кращий матеріал, розміщений у друкованих та онлайн ЗМІ, кращий радіо- та телевізійний сюжет.

Мета проведення конкурсу – привернути увагу преси до висвітлення питань енергетичної безпеки України, тарифної та соціальної реформ, чистої енергії. Адже, незважаючи на актуальність цих тем, відчувається брак матеріалів, які б сприяли інформуванню населення. В результаті проведення конкурсу якісно збільшилася кількість аналітичних та експертних матеріалів. Організатори сподіваються, що це сприятиме формуванню постійного діалогу з громадськістю та пошуку виходу з ситуації, яка склалася в Україні в енергетичному секторі та ЖКГ.

Стівен Гоньє, Директор Офісу економічного зростання Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, зазначив: «Засоби масової інформації відіграють важливу роль у наданні неупередженої та об’єктивної інформації про те, чому та яким чином реформи енергетичного сектору та підвищення енергоефективності допоможуть розвивати економіку України».

Цю думку підтримав і Микола Злочевський, президент компанії Burisma Holdings: «Ми зацікавлені в якісному розвитку української журналістики і професійному висвітленні теми енергоефективності, оскільки останнє є основою енергобезпеки та енергонезалежності країни».

Так, компанія Burisma Holdings створила додаткову номінацію, в рамках якої за внесок в питання підвищення енергоефективності, джерел альтернативної та чистої енергії, переваг ОСББ, тарифної реформи та забезпечення соціального захисту населення нагороду отримав не окремий представник преси, а ЗМІ – Студентська телестудія «Юніверс-ТБ» з м. Запоріжжя.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора