100 днів роботи Міністра енергетики 0 32

4 серпня у приміщенні Міненерго відбувається прес-конференція Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика. Міністр енергетики відзвітував про результати перших 100 днів роботи на посаді та хід виконання Плану дій Уряду щодо реформування енергетичної галузі.

“По суті, Міненерго розпочало роботу у травні, коли не затверджувало свою програму на засіданні Кабміну, а презентувало її перед громадськістю та зовнішніми інвесторами на енергетичному Конгресі. Тоді ми в плануванні зупинилися на 4-х ключових параметрах – безпеки, реформ, ефективності та очищення енергетичного сектора від впливу, який на нього тиснув та заважав реформам”, – зазначив Міністр.

Також, відповідаючи на питання журналістів, Ігор Насалик зазначив, що Україна в повній мірі збирається виконувати свої зобов’язання щодо розвитку Відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Разом із тим, він підкреслив, що розвиток ВДЕ відбуватиметься навіть попри те, що енергія з цих джерел не є найвигіднішою, однак нарощення потужностей альтернативної енергетики – загальносвітовий тренд, якому слідуватиме Україна.

ЖИТЛО пропонує Вашій увазі презентацію доповіді Ігоря Насалика. Завантажте її для детального ознайомлення.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора